Nepokazte deťom chrbticu

Nepokazte deťom chrbticu

Detská postieľka kupovaná z druhej ruky. K nej matrac, ktorý vraj nie je veľmi zničený, lebo bábätko aj tak spalo väčšinu času s rodičmi vo veľkej manželskej posteli. Podľa stavu daného matraca nevieme odhadnúť, či tomu tak skutočne bolo alebo si to iba vymýšľajú, aby sa im podarilo čím skôr predať postieľku aj s daným matracom. Veď im by už nebol na nič. A ktovie, koľko krát sa už daná postieľka takto predávala a koľkým majiteľom vy vlastne budete. Čo ak nejakým desiatym? To už je celkom slušný zástup detí, ktoré na tom matraci spávali. Veď toľko detí už pomaly ani jedna matka nemáva, takže máte matrac, ktorý je riadne opotrebovaný a ani o tom neviete. No, povedzme si na rovinu, že koľkokrát sa stane, že sa malé dieťatko aj preciká alebo prekaká a toto všetko môže skončiť na tom matrace. On sa vyčistí, ale ak sa mu to stane niekoľko krát za život, tak to tam zostane. Možno nie viditeľne na pohľad, ale roztoče si na tom môžu veselo pochutnávať a my o tom nemusíme mať ani tušenia.

kids-room-275862_1920

Čo z toho vyplýva?

Ak kupujeme niečo z druhej ruky, nemôžeme veriť všetkému, čo nám hovoria. V prípade postelí si treba dokúpiť pre istotu nové matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace. je to minimálna investícia, ktorú môžeme poskytnúť svojej vlastnej chrbtici alebo v prípade našich detí investícia do ich vyvíjajúcich sa chrbátikov. Chrbát je dôležitý pre celkovú stavbu tela a na jeho zdravie si treba dávať obzvlášť pozor.

kids-5022338_1920

Prečo sa do toho oplatí investovať?

Túto stránku by sme nemali nikdy podceňovať, pretože keď sa im raz ich chrbtica už vykriví, tak ju len tak niečo nevráti znova naspäť a v dospelosti s tým môžu mať celkom slušné problémy. Ako napríklad bolesti hlavy, chrbtice, zlé držanie tela, problémy s hmotnosťou a ďalšie iné faktory, na ktoré nemôžeme v žiadnom prípade zabúdať. Sme za tie naše deti zodpovední a tak sa k tomu musíme stavať.

Detská postieľka kupovaná z druhej ruky. K nej matrac, ktorý vraj nie je veľmi zničený, lebo bábätko aj tak spalo väčšinu času s rodičmi vo veľkej manželskej posteli. Podľa stavu daného matraca nevieme odhadnúť, či tomu tak skutočne bolo alebo si to iba vymýšľajú, aby sa im podarilo čím skôr predať postieľku aj s daným…