Žiarovky pre Vašu úsporu

Žiarovky pre Vašu úsporu

Ceny energií sa nezastaviteľne neustále zvyšujú, čo sa nepáči zrejme nikomu. Preto sa obzeráme stále častejšie po rôznych možnostiach, ako by sme mohli na týchto energiách ušetriť. Jednou z možností ako ušetriť za energie, no zároveň neprísť o potrebné svetlo je inštalácia vysoko úsporných LED žiaroviek E27 Ledprodukt.sk. Tieto žiarovky majú vysokú životnosť a sú vysoko úsporné. Zároveň sú ekologické a majú mnoho výhod. Pri ich zasvietení a zhasínaní ich svetlo nepreblikáva vďaka takzvanému CCD DRIVER a zároveň po vypnutí žiarovky táto nebude jemne svietiť a týmto Vás okrádať o energiu.

žiarovka života

Žiarovky E27 nájdete vo viacerých výkonoch a variantoch a taktiež v troch základných farebných prevedeniach svietenia. Taktiež je možné si tieto žiarovky zakúpiť aj v takzvanom RGB-W prevedení pre výraznú farebnú kombináciu kde RGB znamená trojicu základných farebných variácií R- red, G- green, B- blue. Tieto žiarovky Vám vytvoria jedinečnú svetelnú kombináciu farieb a vy si tak budete môcť vytvoriť atmosféru pomocou svetiel úplne jednoducho diaľkovým ovládačom na ovládanie nastavenia svetla. Samozrejmosťou je, že k tomuto typu žiaroviek a teda žiarovky RGB-W je k dispozícii diaľkový ovládač už v balení. Aby sme sa vrátili k prvým trom už spomenutým základným farebným variantom týchto žiaroviek, jedná sa o teplú bielu- (3000k), neutrálnu bielu- (4000k) a studenú bielu- (6000k). Samozrejme tieto žiarovky je vhodné využívať viacmenej vo všetkých priestoroch, či už v domácnosti, kanceláriách alebo iných pracovných priestoroch.

žiarovka je úspora

Ich využitie a tým aj úsporu oceníte skutočne na všetko. V domácnosti je možno používať tieto žiarovky podľa potreby, napríklad v miestnosti určenej na prácu a teda v pracovni kde je vhodná žiarovka vo farebnom prevedení- studená biela- (6000k) vďaka ktorej dostanete príjemné a výrazné biele svetlo, ktoré dostatočne dokáže osvetliť Vašu pracovnú plochu respektíve miestnosť. Taktiež je vhodná teplá biela- (3000k) ktorá je vhodná napríklad do priestorov obývačiek alebo obdobných priestorov určených na oddych a relax no ak sa Vám žiada neriešiť kde a akú žiarovku umiestniť, môžete sa rozhodnúť pre neutrálnu bielu- (4000k) ktorá je skutočne vhodná do všetkých priestorov. Každopádne konečný výber je na Vašom rozhodnutí, no vedzte že so žiarovkami z radu LED iba získate.

Ceny energií sa nezastaviteľne neustále zvyšujú, čo sa nepáči zrejme nikomu. Preto sa obzeráme stále častejšie po rôznych možnostiach, ako by sme mohli na týchto energiách ušetriť. Jednou z možností ako ušetriť za energie, no zároveň neprísť o potrebné svetlo je inštalácia vysoko úsporných LED žiaroviek E27 Ledprodukt.sk. Tieto žiarovky majú vysokú životnosť a sú…