LED žiarovky

LED žiarovky

LED technológia obklopila spotrebiteľov a užívateľov a v pomerne hektickej momentálnej dobe zdražovania energií sa nie je čomu čudovať. No popri tomu si možno viacerý ani neuvedomujú, že tak činia aj v prospech našej planéty. LED osvetlenia sa totižto vyznačujú vysoko ekologickým hodnotením a preto sú pre naše zdravie a planétu ako takú popredným nástupcom ich predchodcov ako sú klasické obyčajné žiarovky či neónové trubice a podobne.

LED žiarovka

Takmer každá domácnosť raz za čas prejde nejakou rekonštrukciou a vtedy siahame po možnostiach vylepšenia svietenia v izbách, kuchyniach, šatníkoch či kúpeľniach. Samozrejme žiarovky, ktoré Vám chceme predstaviť sú vhodné aj pre svietenie na pracoviskách ako sú kancelárie, rôzne spoločnosti či firmy, či iné obdobné inštitúcie. Jedná sa konkrétne o bodové žiarovky LED GU10. Sú to vysoko úsporné LED žiarovky, kde ich výhody sa vyznačujú vysokou životnosťou, kvalitou svietenia a úsporou elektrickej energie. Ich ponuka na trhu je pomerne bohatá pre ich farebnosť a celkový dizajn. Vďaka ich vysokému indexu podania farieb sú vhodné pre používanie ako hlavný zdroj svetla.

LED osvetlenie

Ako samozrejmosť týchto GU10 žiaroviek je vysoká kvalita použitých SMD alebo aj COB LED čipov a taktiež CCD driver, ktorý zabezpečí aby tieto LED GU10 žiarovky počas svietenia nepreblikávali alebo po ich vypnutí jemne svietili. Samozrejmosťou ako asi u väčšiny LED osvetlení je možnosť vybrať si z troch základných variantov farebného svietenia a to z teplej bielej, neutrálnej bielej ale aj studenej bielej. Ako doplnok je možnosť naviac vybrať si aj z takzvaného DUAL-WHITE farebného variantu, ktorý máte možnosť ovládať pomocou diaľkového ovládača. Ten Vám umožní nastavenie a plynulý prechod medzi farebnými variantmi od teplej bielej cez neutrálnu bielu až po studenú bielu a vy si takto jednoducho budete môcť zvoliť farebnú variantu osvetlenia žiarovkami GU10 aká Vám práve najviac vyhovuje.

LED technológia obklopila spotrebiteľov a užívateľov a v pomerne hektickej momentálnej dobe zdražovania energií sa nie je čomu čudovať. No popri tomu si možno viacerý ani neuvedomujú, že tak činia aj v prospech našej planéty. LED osvetlenia sa totižto vyznačujú vysoko ekologickým hodnotením a preto sú pre naše zdravie a planétu ako takú popredným nástupcom…