Spoľahlivá a kvalitná klimatizácia vám bude priestor chladiť mnoho sezón

Spoľahlivá a kvalitná klimatizácia vám bude priestor chladiť mnoho sezón

Široká ponuka najkvalitnejších klimatizačných jednotiek viacerých popredných svetových značiek je k dispozícii aj slovenským zákazníkom v kamenných predajniach, ale aj prostredníctvom internetových obchodov. MASTERKLIMA s.r.o. tieto klimatizácie nielen predáva, ale aj montuje, robí predprípravu, čistí ju a servisuje a región, kde pôsobí, je nitriansky, trnavský a bratislavský kraj, no sústredia sa hlavne na Dunajskú stredu. Montáž klimatizačnej jednotky si vyžaduje určitú zručnosť a technické vybavenie, a to môže poskytnúť odborná montážna firma, ktorá týmto všetkým disponuje. Niekoľkoročné skúsenosti s montážou klimatizačných zariadení má spoločnosť MASTERKLIMA s.r.o. v Rakúsku, a tak jednotky montujú aj u nás podľa týchto štandardov. K tomu patrí odbornosť, kvalita so zachovaním čistoty a korektným prístupom. Obhliadka miesta montáže je bezplatná.

Mnoho tvarov a typov máte k dispozícii

Na stránkach tejto spoločnosti si môžete vybrať jednotky zo značiek Samsung, Midea a Daikin, všetky so spoľahlivými a modernými technológiami a možnosťou výberu z viacerých typov klimatizačných jednotiek, mobilných, okenných, nástenných, parapetných či kazetových. Každá z nich má isté výhody a podľa použitia sú určené na montáž vo viacerých polohách. Nástenná jednotka má najbežnejšie dve prevedenia, Split a Multisplit. Majú vonkajšiu a vnútornú jednotku, ktoré spája potrubie na rozvod chladiva. Ich súčasťou je klimatizácia do bytu cena bratislava Masterklima kompresor v exteriéri, takže prevádzka je tichá. Mobilnú jednotku si môžete umiestniť podľa potreby kamkoľvek v interiéri, ale treba rátať s jej vyššiu hlučnosťou.

Ventilátor nad hlavou je tiež riešenie

Priamo do okna vám nainštalujú okennú klimatizáciu, ktorej polovica prečnieva vonku, pri tomto type však nebudete môcť používať okno. Kazetová jednotka je veľmi nenápadná, pretože sa zabuduje do podhľadov a ovláda sa diaľkovým ovládačom. Ktorýkoľvek zo spomínaných typov klimatizácii si vyberiete, budete určite spokojní a v horúcich letných dňoch si budete užívať príjemný chládok vo svojom byte či dome alebo v kancelárii. Spoľahlivosť a odbornosť montáže vám dá aj záruku správneho fungovania a dlhej životnosti jednotky.

Široká ponuka najkvalitnejších klimatizačných jednotiek viacerých popredných svetových značiek je k dispozícii aj slovenským zákazníkom v kamenných predajniach, ale aj prostredníctvom internetových obchodov. MASTERKLIMA s.r.o. tieto klimatizácie nielen predáva, ale aj montuje, robí predprípravu, čistí ju a servisuje a región, kde pôsobí, je nitriansky, trnavský a bratislavský kraj, no sústredia sa hlavne na Dunajskú stredu.…