Disky od značky Borbet

Disky od značky Borbet

Aj ľudia, ktorí sa vôbec nezaujímajú o autá sa často pozerajú na rôzne modely, veľkosti či značky áut. Je jasné, že vás pri hodnotení auta najskôr zaujme jeho dizajn. Máte radi klasické jednoduché autá, či radšej obdivujete luxusné a originálne autá navrhnuté špičkovými dizajnérmi? Odpovede sa môžu líšiť, no dovolíme si tvrdiť, že vec, ktorá si upúta veľkú pozornosť sú kolesá a ich disky. V dnešnej dobe si na trhu konkurujú mnohé značky, ktoré predávajú práve disky, zväčša hliníkové. Medzi tie najpopulárnejšie patrí Sparco či Alutec, no veľmi kvalitnou je aj značka Borbet.

borbet-y-tm

Ide o nemeckú firmu s dlhoročnou tradíciou, ktorá na trhu nie je nováčikom. Špecializujú sa na výrobu a predaj elektrónov, pneumatík, plechových diskov a samozrejme príslušenstvom k spomínaným produktom. Ich disky majú aj TUV certifikát, ktorý je veľmi dôležitý a nespôsobí vám problémy pri STK. Na stránke borbet Najdisky.sk nájdete množstvo modelov vo výborných cenách. V porovnaní s ostatnými značkami je Borbet lacnejší a jeden disk pokojne kúpite za 60 eur. To sa o konkurencii povedať nedá, https://www.barrandov.tv/co-mi-neda-spat-s-veronikou-zilkovou/video nakoľko je omnoho drahšia. Samozrejme, že aj u nás máte na výber drahšie a luxusnejšie modely, ktoré sa môžu vyšplhať aj na takmer tristo eur, no firma sa zameriava najmä na cenovo dostupnejšie produkty. Okrem dobrej ceny ponúkajú aj vysokú kvalitu so zárukou.

Široký výber zahŕňa čiernu, bielu, zlatú či sivú farbu. Niektoré modely sú ale výnimkou a existujú aj červené či žlté disky.

borbet-gty-red

V priemeroch diskov od 14 centimetrov do 23 centimetrov a v šírke od 5 do 11 centimetrov si u nás vyberie každý. V ponuke sú produkty na každú značku auta, či ide o tie drahšie ako Audi či BMW, alebo o lacnejšie ako napríklad Škoda či Peugeot. Vďaka týmto diskom dodáte svojmu autu jedinečný vzhľad, ktorý budú ľudia obdivovať a pritom za ne nevyhodíte kopu peňazí. Kúpu určite neoľutujete preto neváhajte a prezrite si našu stránku.

Aj ľudia, ktorí sa vôbec nezaujímajú o autá sa často pozerajú na rôzne modely, veľkosti či značky áut. Je jasné, že vás pri hodnotení auta najskôr zaujme jeho dizajn. Máte radi klasické jednoduché autá, či radšej obdivujete luxusné a originálne autá navrhnuté špičkovými dizajnérmi? Odpovede sa môžu líšiť, no dovolíme si tvrdiť, že vec, ktorá…