DM náradie – váš spoľahlivý partner pri domácich prácach.

DM náradie – váš spoľahlivý partner pri domácich prácach.

Mať doma kvalitné náradie je charakteristickým poznávacím znakom každého správneho domáceho alebo profesionálneho majstra. Je dôležité, aby bola jeho dielňa vybavená len tým najlepším, žiadnymi lacnými napodobeninami, ktoré po čase strácajú svoj výkon, tým pádom aj ich úžitok bude minimálny. Stavte preto na overených predajcov a spoľahlivé značky. DM náradie – predajca rôznych typov náradia vám ponúka špičkovú techniku značiek AEG, Milwaukee a Ryobi. A práve náradie japonskej značky Ryobi by sme vám chceli predstaviť. Značka Ryobi čerpá zo svojej bohatej histórie a má na konte už niekoľko produktov, ktoré žnú úspechy po celom svete. Ich náradie pre dom a záhradu typickej žlto-čiernej farby si našlo svojich spokojných zákazníkov aj na Slovensku.

Nastroje

Predajca DM náradie sa špecializuje na predaj Ryobi záhradnej techniky, akumulátorového a aj elektrického náradia – kosačky, krovinorezy, píly, hoblíky, vrtáky, skrutkovače. Samozrejme aj Ryobi náhradných dielov a príslušenstva – skrutky, vrtáky, bity. Všetko od značky Ryobi na jednom mieste. Do vašej pozornosti by sme chceli posunúť aj ryobi r18iw3 0 18V aku trojrýchlostný rázový uťahovák. Naozaj výkonný motor poskytuje krútiaci moment 400Nm, uťahovanie a povoľovanie robustných upevňovacích prvkov bude pre vás hračka. Uťahovák ryobi r18iw3 0 môže byť váš od 135,00 EUR so zárukou 24 mesiacov.

Praca

Určite vás príjemné potešia jeho veľmi pozitívne vlastnosti. Rázový mechanizmus zabezpečuje vysoký krútiaci moment s minimálnou spätnou väzbou cez rukoväť. Výrazné osvetlenie LED minimalizuje zatienenie pri práci aj na tých najmenej osvetlených miestach. Vybrať si môžete z troch rýchlostných fáz, čo vám zabezpečí lepšiu flexibilitu a kontrolu. Poistný čap pre komfortné inštalovanie hlavíc. Toto všetko a ešte oveľa viac v sebe skrýva práve uťahovák ryobi r18iw3 0.

Mať doma kvalitné náradie je charakteristickým poznávacím znakom každého správneho domáceho alebo profesionálneho majstra. Je dôležité, aby bola jeho dielňa vybavená len tým najlepším, žiadnymi lacnými napodobeninami, ktoré po čase strácajú svoj výkon, tým pádom aj ich úžitok bude minimálny. Stavte preto na overených predajcov a spoľahlivé značky. DM náradie – predajca rôznych typov náradia…