Sklenené posuvné dvere prinesú jas a svetlo do objektu

Sklenené posuvné dvere prinesú jas a svetlo do objektu

Aj malé zmeny prinesú veľké výsledky a platí to aj pre modernizáciu dverí alebo ich projekciu.

Pre získanie väčšieho priestoru a jasu sú posuvné dvere sklenené Lmmont modernou náhradou klasických dverí, ich praktické využitie a funkčnosť sú však rozmanitejšie v porovnaní s klasickými materiálmi, väčšinou vo forme plastov.

showroom-1188626_640

Nepôsobia rušivo ani robustne, patentovaná technológia ich výroby je priam unikátna a použité bezpečnostné sklo má všetky požadované certifikáty, predovšetkým tie, ktoré poukazujú na jeho bezpečnosť a odolnosť.

Unikátny posuvný systém, ktorý je súčasťou púzdra na osadenie dverí má odľahčenú konštrukciu a je skonštruovaný tak, aby sa sklenené krídla dverí v ňom ľahko a bezpečne zasúvali a na zabezpečenie pevného a tichého dojazdu má špeciálnu dojazdovú vložku.

Celý systém pôsobí mimoriadne ľahko, má čisté línie a vytvára v priestore mimoriadnu architektúru s dostatkom jasu a svetla.

Ak je potrebné súkromie, vhodnou povrchovou úpravou bezpečnostného skla napríklad mliečnym prevedením alebo kombináciou pieskovaných motívov, prípadne nápadov z grafoskla vytvoríte unikátny diskrétny priestor v ktorom sa budete cítiť bezpečne.

bed-1839183_640

Súčasťou ponúkaného servisu je samozrejme odborné poradenstvo, upozornenie na atypické riešenia pre atypické priestory a precízne zameranie na základe odborných skúsenosti a poznatkov.

Sklenené posuvné dvere Vám zmenia interiér a uplatnenie nájdu v rôznych typoch objektu, sú žiadané aj pri rozdelení väčšej miestnosti na menšie celky alebo napríklad na zasklenenie terasy alebo balkóna.

Celosklenenej plochy sa nemusíte báť, ani manipulácie s ňou, celý systém je patentovaný a odskúšaný pred samotnou inštaláciou tak, aby bezpečnosť a spoľahlivosť bola na prvom mieste.

V porovnaní s klasickými predchádzajúcimi materiálmi je sklo omnoho ľahšie udržiavateľné, má väčšiu funkčnosť a estetickú hodnotu. Vhodnými doplnkami a voľbou povrchových fólií získate nadčasové dvere s dlhou životnosťou.

Vdýchnite nový rozmer aj Vášmu priestoru formou sklenených posuvných dverí.

Aj malé zmeny prinesú veľké výsledky a platí to aj pre modernizáciu dverí alebo ich projekciu. Pre získanie väčšieho priestoru a jasu sú posuvné dvere sklenené Lmmont modernou náhradou klasických dverí, ich praktické využitie a funkčnosť sú však rozmanitejšie v porovnaní s klasickými materiálmi, väčšinou vo forme plastov. Nepôsobia rušivo ani robustne, patentovaná technológia ich…