Festivaly, turistika, voda, pláž,… sme pripravení?

Všetci tí, ktorí sa toto leto opäť chystáte navštíviť hudobné koncerty, vodu, či našu prekrásnu prírodu, skrátka tí, čo si plánujete toto leto opäť užiť, spozornite. Z týchto akcií už nemusíte chodiť domov unavení a z posledných síl, skvelý relax si môžete dopriať vždy, kedy to len budete potrebovať a hlavne na akomkoľvek mieste, nech by ste boli na akomkoľvek teréne či priestore po celej zemi. Môžete si so sebou nosiť neustále pohovku a nie, nejde o žart, ale o princíp nafukovacej pohovky, ktorá sa dá kedykoľvek vypustiť a vziať so sebou cez plece do podoby s rozmermi len 35 x 20 x 18 cm a váhou 1,2 kg.

vodní sporty

Ide o nafukovaci vak, ktorý jednoducho položíte na ľubovoľné miesto a behom pár sekúnd sa jeho nafúknutím z neho stane nadmieru pohodlná pohovka plnená vzduchom, aká má navyše štýlový dizajn rôznych farieb a je veľmi praktická.

lazy bag

Skvelé možnosti využitia, alebo poteší úplne každého
Ak ju budete chcieť zbaliť, postup je rovnako praktický a opäť zaberie len pár sekúnd, podobu zmení do pôvodného vaku a vy ju tak ľahko môžete preniesť zasa o kilometre ďalej, kam len uznáte za vhodné. Ide o nápaditú novinku, ktorej kvality by však mohli oceniť zástupcovia rôznych generácií. Malé deti sa na nej vybláznia, má odolný materiál a navyše je vhodná i k plavbe na vode, mladí ľudia ju využijú ako komfortnú a praktickú pomôcku pri návšteve letných hudobných festivalov či na turistike pri cestovaní, ale svojim praktickým a pohodlným patentom poteší i zástupcov staršej generácie, ktorým dopraje pri vode ten správny odpočinok, ale rovnako tak napríklad i v lese či u vás na záhrade, skrátka prakticky všade, kde to momentálne budete potrebovať. Určite je to oveľa jednoduchšie, ako sa namáhať prenášaním nemotorného, starého a ťažkého nábytku von na externý priestor. Skrátka ide o patentovanú technológiu, ktorá nejednému záujemcovi vyčaríúsmev na tvári a zaslúžený relax.

  • 26. 4. 2018