Nechty s UV gélom

Nechty s UV gélom

Lak na nechty vie narobiť skutočne veľké problémy. Má krátku životnosť a máloktorej žene sa chce už po pár dňoch znova venovať svojim nechtom. Práve preto je najnovším trendom gél na nechty. UV gél na nechty nahradil spomínaný lak z jedného dôležitého hľadiska. Má oveľa dlhšiu životnosť. Pri použití gélu na nechty budú vaše nechty odolnejšie ako v prípade laku na nechty. Nanesenie gélu však nie je také jednoduché ako je to v prípade laku. Gél na nechty sa musí nechať zatvrdnúť UV lampe. Špecializované UV lampy na gélové nechty vám zabezpečia, že gél do niekoľkých sekúnd zatvrdne a tým sa stane odolným.

gélové nechty

Na d-nails.sk môžete nájsť v ponuke rôzne UV gély na nechty. V ponuke si nájdu svoje profesionálne nechtárky, ale aj začiatočníčky, ktoré sa rozhodli robiť si svoje nechty doma. UV gély na nechty na d-nails.sk sú vysokej kvality a vhodné na prípravu profesionálnych gélových nechtov. Na prípravu gélových nechtov budete určite potrebovať základný podkladový gél. Najčastejšie sú podkladové gély neutrálnej či púdrovej farby, ktorá by mala byť prirodzená vašim nechtom. Potom sú gély, ktoré nanášate priamo na podkladový gél rôznej farby. Či už preferujete jednofarebné gély alebo rôzne gély s trblietkami či inými aplikáciami, na d-nails.sk nájdete z každého rožku trošku.

gélové nechty

Aktuálne najpopulárnejšie gélové nechty predstavuje francúzska manikúra či jej novodobý trend ombré nechty. Ak ale máte radi prirodzenejšie gélové nechty, stále sú v trende aj jednofarebné nechty. Jeseň dokonca so sebou prináša aj odtiene prírodných farieb ako sú hnedá či béžová. Gélové nechty neznamenajú hneď extravaganciu a nevkus. Gélové nechty môžu vyzerať je prirodzene a na prvý pohľad nikto nemusí ani vedieť, že ide o gél na nechtoch. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk ešte dnes a vyberte si svoje nové gély na nechty aj vy.

Lak na nechty vie narobiť skutočne veľké problémy. Má krátku životnosť a máloktorej žene sa chce už po pár dňoch znova venovať svojim nechtom. Práve preto je najnovším trendom gél na nechty. UV gél na nechty nahradil spomínaný lak z jedného dôležitého hľadiska. Má oveľa dlhšiu životnosť. Pri použití gélu na nechty budú vaše nechty…