Pravidlá nášho tantra štúdia

Pravidlá nášho tantra štúdia

No rovnako dôležitá je pre nás aj vzájomná bezpečnosť, ako pre Vás, tak aj pre naše nádherné Tantra Ladies. Prečo? Pretože veríme, že sa budete radi vracať na miesto, kde sa cítite nielen príjemne, uvoľnene a čisto, ale aj bezpečne. Naše štúdio Tantra Diamond dodržiava pár pravidiel, na základe ktorých máte istotu, že budete v absolútnom bezpečí. Čo je pre nás dôležité? V našom štúdiu sa určite nemusíte báť o svoje cennosti. Je Vám dopriata absolútna intimita a na mieste sa budete nachádzať iba Vy a Vami vybraná Tantra Lady, ktorá sa venuje po celý čas Vašej návštevy len a len Vám.

dvojica bozk

Naše priestory sú vždy krásne čisté a voňavé, a pre ešte väčší komfort pri každej masáži poskytujeme nielen čistý uterák a sárong, ale aj deodorant, parfum, fén, hrebeň či gél na vlasy. Pre Vás, ktorí ste čarovnú tantrickú masáž ešte nevyskúšali len pripomenieme, že v našom štúdiu neposkytujeme žiadne sexuálne služby. Naše služby nemôžeme poskytovať ľuďom s kožnými a vírusovými ochoreniami, rovnako tak ani ľuďom pod vplyvom alkoholu či pod vplyvom akýchkoľvek iných omamných látok. Čo sa týka platby, prijímame ju pred masážou, môžete si zvoliť spôsob platby buď v hotovosti alebo kartou. Nezabudnite, že na našu tantrickú masáž je nutné objednať sa minimálne hodinu vopred. A na záver – nezabudnite prosím, že nerešpektovanie pravidiel nášho tantrického štúdia https://www.tantradiamond.sk/o-nas/dolezite-informacie/ alebo pokynov našej Tantra Lady môže viesť až k predčasnému ukončeniu masáže a to bez možnosti vrátenia platby.

kúpeľ vo vani

Tantrická masáž je vrcholným pôžitkom a našimi pravidlami chceme zabezpečiť, aby ste nemali obavy v žiadnom smere, preto je nevyhnutné ich dodržiavať. Veríme, že aj na základe pocitu bezpečia a istoty sa budete radi a s úsmevom na tvári ešte radšej vracať na toto úžasné miesto – do nášho tantrického štúdia Tantra Diamond.

No rovnako dôležitá je pre nás aj vzájomná bezpečnosť, ako pre Vás, tak aj pre naše nádherné Tantra Ladies. Prečo? Pretože veríme, že sa budete radi vracať na miesto, kde sa cítite nielen príjemne, uvoľnene a čisto, ale aj bezpečne. Naše štúdio Tantra Diamond dodržiava pár pravidiel, na základe ktorých máte istotu, že budete v…