Na vlne modernej architektúry

Na vlne modernej architektúry

Skúsený slovenský architekt s dlhoročnými skúsenosťami a širokým portfóliom je snom snáď každého developera, či investora. Či už plánujete stavbu rodinného, či obytného domu alebo potrebujete zariadiť obchodný, či rezidenčný interiér, spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. pod vedením Ing. arch. Mareka Uhliarika Vám zaručuje luxus, eleganciu a jednoduchosť v jednom.

architektonický návrh na stole

Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému projektu a otvorená komunikácia, ktorá je obojstranne nevyhnutná za účelom dosiahnutia požadovaných výsledkov a s cieľom čo možno najviac naplniť požiadavky a očakávania klienta. Spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. sa podieľala už na mnohých privátnych i verejných projektoch a spokojnosť klientov dokazujú okrem samotného výsledku aj ich skvelé recenzie. Tie vyzdvihujú okrem iného najmä otvorenú komunikáciu za účelom vzájomného pochopenia klienta a architekta, ako aj rovnováhu medzi požiadavkami klienta a architektonickými víziami. Okrem týchto recenzií svedčí o profesionalite a spoľahlivosti firmy Uhliarik Architects aj množstvo publikácií, v ktorých bola spoločnosť zahrnutá.

budova moderná architektúra

Spoločnosť je známa aj ďaleko za hranicami Slovenska a bungalovy navrhnuté firmou Uhliarik Architects s.r.o. stoja aj na filipínskom súostroví Palau, kde svojimi oblými líniami a súladom s feng šuej nekontrastujú s ostrovom, naopak dopĺňajú jeho architektúru. Aj pri tomto projekte boli totiž zachované charakteristické črty tvorby firmy, ktoré zanecháva na každom projekte ako svoj jedinečný podpis. Medzi charakteristiky tvorby spoločnosti Uhliarik Architects s.r.o. patria asymetrické línie, hra s geometriou, neutrálne farby, či presklenné plochy, vďaka ktorým si môžete byť istí, že váš projekt nebude pôsobiť všedne ale bude jedinečný. To isté platí aj v prípade, že si neviete poradiť so zariadením interiéru, ktorý by mal odrážať trendy modernej architektúry a zároveň byť funkčný a praktický.

Skúsený slovenský architekt s dlhoročnými skúsenosťami a širokým portfóliom je snom snáď každého developera, či investora. Či už plánujete stavbu rodinného, či obytného domu alebo potrebujete zariadiť obchodný, či rezidenčný interiér, spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. pod vedením Ing. arch. Mareka Uhliarika Vám zaručuje luxus, eleganciu a jednoduchosť v jednom. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému…