Rýchly a efektívnyzásah krtkovania pri havárii

Rýchly a efektívnyzásah krtkovania pri havárii

Upchatá kanalizácia alebo potrubie bez predchádzajúcej prevencie vždy spôsobí skôr, či neskôr problém. Ten sa prejaví v podobe havárie, kedy je kanalizácia, šachta alebo potrubie úplne upchaté a usadené nečistotami a odpadová voda nemá kam odtekať. Spôsobené škody sú rozsiahle a rýchly zásah ich ďalej minimalizuje.

manhole-199548_640

Krtkovanie pezinok ponúka profesionálne služby s kvalitnou technikou, odbornými skúsenosťami, flexibilitou a najmä nonstop službou a okamžitým zásahom.

Po prvotnom kontakte, opise situácie a lokalizácii zvolí odborný zásahový tím techniku najúčinnejšiu pre daný typ a rozsah havárie.

V prípade, že je upchatie rozsiahlejšie a vo väčšom objekte, zvolí sa vysokotlakové čistenie, ktoré má vysokú efektivitu a vyčistí kanalizáciu priamo zo šachty. Potrubie sa takmer nepoškodí, dokonale sa prečistí a zbaví usadenín a nánosov a rýchlo sa obnoví jeho prevádzka. Dokáže vyčistiť aj potrubie dlhé až 100 metrov bez akýchkoľvek problémov. Výhodou je, že odborníci nemusia vstupovať do objektu a znečistenie je takmer nulové. Zároveň sa tým obnoví a predĺži životnosť potrubia a znamená to začiatok prevencie.

construction-2753799_640

Druhou možnosťou, ktorá je využívaná pri havárii drezu, umývadla, sifónu,WC, upchatého odtoku kdekoľvek, je riešenie havárie pomocou elektromotora a špeciálnych ohybných špirál, ktoré rotujú a odstraňujú nečistoty. Tento spôsob je takisto efektívny, navyše aj rýchly a ekologický. Odpad a splašky sa vďaka tomuto spôsobu čistenia nevyplavia von a je ideálny aj pre malé priemery potrubia.

Po akútnom odstránení havárie Vám ponuka následných vodoinštalačných a výkopových prác určite príde vhod. Takisto aj ponuka TV monitoringu potrubia alebo trasovania potrubia, ktoré Vám poskytnú analýzu stavu potrubia a kanalizácie a navrhnú možnosti riešenia. Je to začiatok prevencie, ktorá Vás zachráni pred haváriou.

Profesionálna a efektívna služba nonstop krtkovania s korektnou cenou bez príplatkov Vás presvedčí a pomôže Vám v akútnom probléme.

Upchatá kanalizácia alebo potrubie bez predchádzajúcej prevencie vždy spôsobí skôr, či neskôr problém. Ten sa prejaví v podobe havárie, kedy je kanalizácia, šachta alebo potrubie úplne upchaté a usadené nečistotami a odpadová voda nemá kam odtekať. Spôsobené škody sú rozsiahle a rýchly zásah ich ďalej minimalizuje. Krtkovanie pezinok ponúka profesionálne služby s kvalitnou technikou, odbornými…