Svadobný outfit pre fľaše

Svadobný outfit pre fľaše

Svadba je dôležitý okamih v živote, iste s týmto tvrdením bude každý súhlasiť. Aj keď… niektorí, čo majú svadieb za sebou viac, sa možno pousmejú, že pri tretej, či štvrtej svadbe ide už skôr o rutinu. Takže opravujem začiatok článku, úvodná veta znie: Prvá svadba je dôležitý životný okamih.

Svadobné víno 1.jpg

Tejto dôležitosti zodpovedá takmer vždy aj celá réžia svadobného podujatia. Výraz réžia síce evokuje skôr divadelnú hru, ale vari nejde o divadlo ? Hlavní hrdinova svadobného divadla, herci – amatéri, napriek svojmu amatérizmu hrajú spravidla dobre, presvedčivo, vytiahnu aj slzy, dojatie, majú krásne kostýmy, obklopení sú širokým dvojrodinným komparzom. Veru, veľa je súčastí, ktoré režisér, či režisérka musí vziať do úvahy, na ktoré musí myslieť, kontrolovať, predvídať, plánovať. Jedným z týchto divadelno-svadobných aspektov je aj víno a výslužka. Víno, ako klasický, alkoholický nápoj, vznikajúci kvasením ovocných cukrov za prítomnosti vínnych kvasiniek, kysličníka uhličitého a unikajúceho tepla, nemôže v divadle chýbať. Nakoľko celý komparz je slávnostne nahodený, na čele s nevestou v iskrivobielučkých šatách a ženíchom spravidla v osvedčenej čiernej pánskej klasike, slávnostný outfit treba dopriať aj Bakchusovmu požehnaniu vo fľašiach. Ideálne je, nálepky, alebo ak chcete, etiketky, dokonale zladiť s režisérovou predstavou, aby celé podujatie, včítane fľaší malo jednotný umelecký tón.

Svadobné víno 2.jpg

Ak chcete profesionálne poradiť, vybrať si z mnohých krásnych návrhov a za neveľkú cenu ponechať celú ťarchu prípavy etiketiek na niekoho iného, nakoľko vy budete mať svojich starostí dosť, sme tu pre vás. Pozrite si naše etikety na víno https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/. Tlačiareň a súčasne reklamná agentúra, ktorá s radosťou pripraví na váš veľký deň nielen etiketky na víno, ale aj rad ďaľších tlačovín, napr. svadobné oznámenia, menovky, fotodarčeky a iné. Tak neváhajte, divadelnosvadobná premiéra sa blíži, režiséri sú na roztrhanie, zbavte sa jednej zo starostí a nechajte ju na nás.

Svadba je dôležitý okamih v živote, iste s týmto tvrdením bude každý súhlasiť. Aj keď… niektorí, čo majú svadieb za sebou viac, sa možno pousmejú, že pri tretej, či štvrtej svadbe ide už skôr o rutinu. Takže opravujem začiatok článku, úvodná veta znie: Prvá svadba je dôležitý životný okamih. Tejto dôležitosti zodpovedá takmer vždy aj…