Expresná autodoprava po celom Slovensku.

Expresná autodoprava po celom Slovensku.

Dnešná hustota premávky na cestách vo všetkých štátoch Európskej únie je na rekordných číslach. Aj keď pandémia covidu mierne znížila počet automobilov na cestách, dnes je všetko ako predtým. Najviac automobilov na cestách súvisí s pracovnými povinnosťami ľudí a samozrejme s prepravou tovaru od výrobcov do obchodných sietí. Dnes už významnú časť dopravy tvoria prepravné spoločnosti, ktoré prepravujú ku konečným spotrebiteľom tovar z množstva dnešných e-shopov. Ide hlavne o veľké nadnárodné spoločnosti, ktoré majú vo svojom portfóliu tisíce automobilov s vyškolenými kuriérmi, ktorí dennodenne brázdia aj naše slovenské cesty.

autodoprava

No ako vo svete, tak aj na Slovensku existuje skupina občanov alebo podnikateľov, ktorí neposielajú svoje tovary pravidelne, ale iba sporadicky. Tieto subjekty tak nemajú uzatvorené zmluvy s veľkými prepravnými spoločnosťami, takže pre nich je v prípade záujmu preprava dosť komplikovaná. Preto bežní občania alebo firmy, ktorí potrebujú prepraviť niečo v rámci Slovenska alebo EÚ, využívajú iný typ služieb. K takýmto službám sa radí aj autodoprava Zvolen A-autodoprava. Ide o autodopravu, ktorá poskytuje prepravu tovarov alebo predmetov neobchodnej povahy na dohodnuté miesto.

sťahovanie

Na rozdiel od veľkých nadnárodných spoločností takýto malý dopravca poskytuje svojim klientom úplne iný, individuálny prístup. Len ťažko by ste komunikovali napr. s DHL, že potrebujete presťahovať nábytok v rámci Slovenska alebo do krajiny Európskej únie. Autodoprava Zvolen vám aj takéto služby poskytne úplne bežne a navyše sa tu môžete stretnúť s ľudským prístupom, keď máte počas celého procesu prepravy kontakt na riadiacich manažérov a vodiča auta. Využiť tak môžete automobily s nosnosťou 1000 kg (objem 17,8 m3) a 650 kg (objem 3 m3). Môžete si byť istý, že všetky vaše požiadavky budú splnené a prepravované predmety alebo tovar budú včas a bezpečne doručené na miesto svojho určenia.

Dnešná hustota premávky na cestách vo všetkých štátoch Európskej únie je na rekordných číslach. Aj keď pandémia covidu mierne znížila počet automobilov na cestách, dnes je všetko ako predtým. Najviac automobilov na cestách súvisí s pracovnými povinnosťami ľudí a samozrejme s prepravou tovaru od výrobcov do obchodných sietí. Dnes už významnú časť dopravy tvoria prepravné…