Tantra nie je obyčajná masáž

Tantra nie je obyčajná masáž

Chcete zažiť niečo príjemné? Hoci čo je toto za otázku, určite áno. Je ale zaujímavejšie pozrieť sa na to, čo konkrétne. Nejakým konkrétnym veľmi príjemným zážitkom môže byť napríklad masáž celého tela. Pritom táto téma môže byť ešte oveľa zaujímavejšia, než si možno myslíte. Nemáme totiž na mysli žiadnu klasickú masáž, ale niečo skutočne vzrušujúce a exotické.

Vzrušujúce a exotické? Mnohí už asi tušíte, že spojením týchto prívlastkov môže byť len tantrická masáž. A máte pravdu.

Masáž chrbta

V tomto prípade teda nejde o nejakú liečbu boľavej chrbtice či ramien. Hoci je pravda, že aj tantra prináša liečivé účinky. A to predovšetkým preto, že poskytuje dokonalé uvoľnenie a tiež zdravé prekrvenie tela. Tou hlavnou podstatou je pri nej ale senzuálna práca so sexuálnou energiou.

Už na pohľad je jasné, že tieto techniky, ale aj prostredie, priebeh a samotné masérky sa líšia od toho, čo by ste zažili pri klasickej masáži. Pri vstupe do tantra salóna je to viditeľne iná atmosféra a možno pocit niečoho doteraz nepoznaného. A čo sa týka celkového pohodlia, uvoľnenie a príjemných pocitov, pánom určite neuškodí, ak sa ich ujme sympatická masérka, ktorá bude pri tantre nahá (minimálne do pol pása), rovnako tak ako zákazník.

Erotika, modelka

Ale nikam sa neponáhľajme. Vlastne aj tantrické masáže v žiadnom prípade nie sú o zhone, ale presne naopak. Na začiatku možno rátať s príjemným kúpeľom, po ktorom potom nasleduje rituál namaste– práca s dychom a uvoľnenie pred samotnou masážou. Do tej sa dostanete postupne, zaškolená masérka vás postupne vtiahne do deja. Vy tam tých úkonov budete mať skutočne minimálne, celý priebeh necháte na nej.

No postup a priebeh sa môžu líšiť v závislosti od toho, aký typ tantrickej masáže si vyberiete, pretože okrem „classic tantra“ tam nájde aj veľa iných zaujímavých alternatív, a to napríklad „body to body“ (masáž tela o telo).

Chcete zažiť niečo príjemné? Hoci čo je toto za otázku, určite áno. Je ale zaujímavejšie pozrieť sa na to, čo konkrétne. Nejakým konkrétnym veľmi príjemným zážitkom môže byť napríklad masáž celého tela. Pritom táto téma môže byť ešte oveľa zaujímavejšia, než si možno myslíte. Nemáme totiž na mysli žiadnu klasickú masáž, ale niečo skutočne vzrušujúce…