4 dôvody, prečo si kúpiť PlayStation

4 dôvody, prečo si kúpiť PlayStation


Je to momentálne najsilnejšia herná konzola
Nie je pochýb o tom, že je najvýkonnejšia, pretože väčšina hier na nej beží na 1080p, zatiaľ čo niektoré rovnaké verzie pre Xbox One spoločnosti Microsoft bežia na 720p. Očakávajte ale, že Xbox One túto medzeru po čase opraví, ale zatiaľ pred ním v tomto PlayStation napreduje.

playstation

Je o 130 € lacnejšia ako Xbox
Je to výhodné, aj keď si prikúpite kameru PlayStation, druhý ovládač alebo nové hry. Xbox má aj drahšie ovládače a hry. V budúcnosti uvidíme, či sa tento rozdiel bude zmenšovať. Ale ak nie ste fanúšikom Xboxu, tak nemusíte vlastne do neho ani viac investovať. Oplatí sa vám potom radšej kúpiť PlayStation.

Jedná sa o najpokročilejšiu hernú konzolu, ktorú Sony vyvinulo
Pre spoločnosť, ktorá vyrobila už predtým skvelý hardvér, je to už čo povedať. PS4 síce vyžaduje zdokonaľovanie, ale jeho platforma je súhrnom mnohých kúskov, ktoré do seba krásne zapadajú. Ponúka nám v hrách otvorený svet  a veľa ďalších možností. Najlepšie na pochopenie je to vyskúšať. A plusom je, že sa stále zdokonaľuje.

Jej ovládače patria k najlepším
DualShock 4 je evolučný, ale nie ešte revolučný, ale spája množstvo individuálne jednoduchých aktualizácií, ktoré sú v posledných rokoch najlepšie. Spolu dobre spolupracujú. Jeho ovládateľnosť je veľmi dobrá. Má všelijaké efekty, ako napríklad vibrovanie, je dotykový, svieti a ešte k tomu vydáva aj zvuky. Jeho predchodca dokázal len vibrovať.

x-box

Pre niekoho je ťažké sa rozhodnúť akú hernú konzolu kúpiť. Každá ma svoje výhody a nevýhody. Niekto má proste odjakživa radšej Xbox. Je pravda, že na Xboxe sú iné hry, ktoré na PlayStatione nenájdete. Je to úplne na vás, ale podľa momentálnej situácie PlayStation pred Xboxom napreduje a záleží už na budúcnosti, či sa táto medzera stratí. Vývojári napredujú a uvidíme ako sa to všetko časom vyvinie.

Je to momentálne najsilnejšia herná konzola Nie je pochýb o tom, že je najvýkonnejšia, pretože väčšina hier na nej beží na 1080p, zatiaľ čo niektoré rovnaké verzie pre Xbox One spoločnosti Microsoft bežia na 720p. Očakávajte ale, že Xbox One túto medzeru po čase opraví, ale zatiaľ pred ním v tomto PlayStation napreduje. Je o 130 €…