Bratislava Tantra – senzuálne masáže

Bratislava Tantra – senzuálne masáže

Hlavné mesto Slovenska Bratislava – mesto prekypujúce ľuďmi, chuťami, vôňami, svetlami…a hlavne zážitkami. Priamo v centre Bratislavy, na dosah ruky sa práve pre vás nachádza jedinečný zážitok. Ak ste niekedy rozmýšľali nad senzuálnou tantra masážou, teraz je nadišiel čas realizovať vaše sny a ukojiť vašu zvedavosť.

Senzuálne masáže Bratislava sú skutočne neoceniteľným zážitkom, ktorý si musí prejsť každý z nás na vlastnej koži. Súčasťou sedenia je samozrejmosťou školená a hlavne skúsená profesionálka s príjemným vzhľadom a znalosťami ľudského tela, možnosťou je ukľudnujúca tantra hudba či voňavé prostredie. Je pre nás bez diskusie, že si masérku vyberiete samy. Pre čo najpresnejšie informácie navštívte našu stránku aj s fotografiami pracovníčok. Pre ešte intenzívnejší zážitok poskytujeme čaj alebo kávový nápoj, pri špeciálnych programoch Magic, Couple, či Special je k dispozícii víno alebo sekt.

akt zadok

Našim cieľom je vaša absolútna relaxácia, diskomfortu sa naozaj báť nemusíte. Spoznáte potešenie, ktoré je pre mnohých neopísateľným zážitkom, ktorý vyvolá úsmev na perách a zimomriavky po celom tele. Tantrická masáž znamená nevídaný relax, sebepoznanie a pôžitok z momentu. Koľko rúk, toľko potešenia – ak túžite po čomsi exotickejšom, odporúčame takzvanú štvorručnú masáž. Ak sa chystáte na rozlúčku so slobodou, chcete potešiť svojho partnera či partnerku alebo si chcete len tak vyraziť, ste na správnom mieste.

koktejlové šaty

Otváracie hodiny nášho centra sú od 9:00 do 23:00 každý deň, neváhajte nás preto kontaktovať (telefonicky či emailom) a položiť nám akékoľvek otázky týkajúce sa vášho sedenia, či rezervácie práve v týchto hodinách. Bratislava Tantra vám exkluzívne umožňuje zarezervovať sa len hodinu pred vašim príchodom, no rezervácie je možné robiť aj na mesiace dopredu. Ak chcete niekomu urobiť pekný deň, neváhajte jemu, či jej kúpiť darčekový poukaz.

Hlavné mesto Slovenska Bratislava – mesto prekypujúce ľuďmi, chuťami, vôňami, svetlami…a hlavne zážitkami. Priamo v centre Bratislavy, na dosah ruky sa práve pre vás nachádza jedinečný zážitok. Ak ste niekedy rozmýšľali nad senzuálnou tantra masážou, teraz je nadišiel čas realizovať vaše sny a ukojiť vašu zvedavosť. Senzuálne masáže Bratislava sú skutočne neoceniteľným zážitkom, ktorý si…