Elegancia vo vetre, daždi i snehu

Elegancia vo vetre, daždi i snehu

Niekedy nás počasie dokáže poriadne prekvapiť a potrápiť, hlavne na jeseň, keď sa zamračí, obloha sa zatiahne a z nej prší nepretržite aj niekoľko dní. Nie je to nič príjemné, ak vám tvár ráno schladí vietor s kvapkami dažďa, ale aj proti tomu máme ochranu.

holandsko

Aj do dažďa štýlovo

V takýchto sychravých dňoch je pre nás pomocníkom vodeodolný materiál číslo jeden dáždnik, ktorý dokáže byť štýlovým, ale predovšetkým praktickým doplnkom. Aký si vybrať, aby spĺňal módnu, ale aj praktickú funkciu? Ide o kúsok, ktorý má mnoho variantov, stačí sa len rozhodnúť pre ten pravý. Najbežnejšou voľbou je univerzálny dáždnik, je vhodný ku každému outfitu a nebude rušivým elementom vašej vizáže.

Skladacie alebo tyčové

Veľa možností a široký výber ponúkajú internetové obchody, z pohodlia domu si objednáte taký, aký sa vám bude páčiť alebo sa vám bude hodiť do štýlu. Tam si na svoje prídu aj muži Tento doplnok vie o majiteľovi aj čo-to prezradiť, napríklad ľudia prakticky založení a ženy väčšinou volia skladacie, ktoré sa dajú uložiť do kabelky a sú vždy poruke. A tí, ktorí obľubujú dizajnové kúsky, radšej siahajú po tyčových dáždnikoch.

turistika

V oboch prípadoch je však dôležitá kvalita, teda podstatný je:

-kvalitný materiál

-pevná konštrukcia

-pohodlná rukoväť

-mechanizmus skladania

Prevratná technológia Blunt
InžinierGreig Brebnersa začal venovať vývoju kvalitných dáždnikov na prelome tisícročí. Boli pevné, za čo vďačili systému „radiálneho zaťaženia“, ktorý je akýmsi základným kameňom tejto technológie. Zaistí pevnú konštrukciu rozložením sily vetra po celom jeho povrchu. Tak odolá aj najdrsnejším poveternostným podmienkam, tkanina plášťa je vyrobená z “polyesteru Quick Dry“, čo znamená, že veľmi rýchlo uschne a je vodotesný. Firma vyrába aj produkty pre golfistov, majú špeciálny tvar, ktorý dovoľuje vidieť na ihrisko a zároveň vás chráni pred zmoknutím.

Niekedy nás počasie dokáže poriadne prekvapiť a potrápiť, hlavne na jeseň, keď sa zamračí, obloha sa zatiahne a z nej prší nepretržite aj niekoľko dní. Nie je to nič príjemné, ak vám tvár ráno schladí vietor s kvapkami dažďa, ale aj proti tomu máme ochranu. Aj do dažďa štýlovo V takýchto sychravých dňoch je pre…