správne sedenie

správne sedenie

Máte sedavé zamestnanie alebo dlho sedíte za počítačom? Nezabudnite, že vaša chrbtica je jednou z najcennejších vecí, ktorú máte a tak by ste sa k nej mali aj správať. Mnohí na to však popri všetkých povinnostiach a práci, ktorú musíme rýchlo dokončiť, zabúdame. A to by sme nemali! Ako sa hovorí prevencia je vždy lepšia od intervencie, a tak vám odporúčame dodržiavať správne sedenie. Predídete tak nie len bolesti pohybového aparátu, ale aj zdravotným problémom, ktoré sa pri dlhodobom tlaku na jednotlivé stavce a medzistavcové platničky na chrbtici pri nesprávnom sedení môžu objaviť.

bolesť chrbtice

Sami určite viete, aké je ťažké, ostať v správnom sede počas dňa, a často sa človek pozabudne už po niekoľkých minútach. Preto je vhodné použiť praktické pomôcky, pre správne sedenie a správne držanie vašej chrbtice počas sedu a nimi sú ortopedické vankúše od firmy Benergo. V ponuke máte výber z troch typov vankúšov, ktoré môžete kúpiť samostatne, alebo ako komplet. Komplet troch vankúšov máte teraz za akciovú cenu. Tento komplet obsahuje valcový a klínový ortopedický vankúš ako aj bedrovú opierku do auta. V ponuke máte tiež termo podložku Benergo.

sedenie

Ortopedické vankúše sú pomôcka pre správne sedenie, ktoré dáva vašej chrbtici potrebnú oporu počas sedu, a tak podporuje vaše svaly a celú chrbticu k jej optimálnemu zakriveniu (správna hrudná kyfóza a drieková a krčná lordóza). Pri nesprávnom zakriveniu hovoríme ako o hyperlordóze a hyperkyfóze, čo je patologický jav, ktorý môžu nastať aj pri dlhodobom zlom sedení. Myslite na svoju chrbticu a objednajte si u nás pomôcky, ktoré vám pomôžu od bolesti a od zdravotných problémov. Investovať do zdravia sa vždy oplatí. Ortopedické vankúše si môžete objednať ako komplet sadu, alebo len vankúš, ktorý potrebujete na problematické miesto. Môžeme vám zaručiť, že túto kúpu nikdy neoľutujete.

Máte sedavé zamestnanie alebo dlho sedíte za počítačom? Nezabudnite, že vaša chrbtica je jednou z najcennejších vecí, ktorú máte a tak by ste sa k nej mali aj správať. Mnohí na to však popri všetkých povinnostiach a práci, ktorú musíme rýchlo dokončiť, zabúdame. A to by sme nemali! Ako sa hovorí prevencia je vždy lepšia…